AUPAIR ANGLIA

DOBY STAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa cunosti stilul de viata britanic si sa te autofinantezi pe perioada sederii? Nimic mai simplu: aplica ca AUPAIR si pleci in maxim 3 saptamani!
AUPAIR-ul locuieste cu familia gazda pe parcursul perioadei de sedere in Marea Britanie. Ajuta la treburile usoare din casa, are grija de copii familiei gazda timp de 5 ore/zi, 5 zile/saptamana.familia ofera AUPAIR-ului camera separata , mobilata cu acces la baie, masa si bani de buzunar intre 60-100 lire sterline/saptamana, o saptamana de concediu platit la fiecare 6 luni lucrate.
AUPAIR-ul are drept de munca in Uk dupa 1 an de sedere neintrerupta.

CERINTE

Programul AUPAIR este un program guvernamental care se adreseaza tinerilor intre 18 si 27 ani.
Candidatul ideal:
- absolvent de liceu;
- cunostinte minime de limba engleza:
- diponibilitate/aptitudini in ingrijirea copiilor si menaj usor al casei
- responsabil, calm si inventiv;
- posesor permis de conducere( avantaj).

BENEFICII OFERITE

Familia gazda ofera AUPAIR-ului camera separata , mobilata cu acces la baie, masa si bani de buzunar intre 60-100 lire sterline/saptamana, o saptamana de concediu platit la fiecare 6 luni lucrate.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de consultanta pentru programul AUPAIR