Assistant Manager

CRIMATEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Gestionarea agendei de lucru a managerului;
-Adminstrarea corespondentei cu furnizori si clienti (fax/e-mail);
-Gestionarea si actualizarea bazei de date cu clientii firmei;
-Asigurarea suportului conducerii departamentului in indeplinirea diferitelor responsabilitati specifice;
-Arhivarea documentelor;
-Ajuta in activitatile de protocol si organizarea evenimentelor oficiale.

CERINTE

-Limba engleza
-Limba italiana – avantaj
-Cunostinte operare PC (Word, Excel, Internet)
-Capacitate de a lucra in echipa
-Atitudine responsabila, diplomatie, pastreaza confidentialitatea datelor cu care lucreaza
-Persoana dinamica, cu initiativa, perseverenta si motivare
-Abilitati de comunicare si relationare
-Mod de lucru organizat, planificat si profesionional
-Permis de conducere categoria B – avantaj
-Studii superioare – avantaj
-Experienta - avantaj

BENEFICII OFERITE

Salar peste medie, telefon, bonusuri de succes

CRIMATEX s-a nascut acum aproape 15ani avand ca principala activitate transporturile. Desi echipa care a dezvoltat firma a ramas in esenta aceeasi, domeniile in care operam azi sunt multiple. Diversitatea afacerilor in care suntem implicati si viziunea pe care o avem asupra viitorul ne recomanda ca pe o firma tanara, flexibila, deschisa oportunitatilor.Ne mandrim cu un climat de munca prietenos, uman.