ASISTENT MANAGER PENTRU ANALIZA ECONOMICA

Euro Job

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
- subordonat Directorului Economic.
- identifica fluxurile de business ale clientului
- executa analize economico financiare
Cerinte:
- Studii superioare in domeniul economic, nivel intermediar ACCA/CIMA constituie un avantaj;
- Experienta in audit, contabilitate de gestiune, analiza sau raportare financiara;
- Experienta in raportari sub IAS sau US GAAP; - Bune cunostinte economice, cunostinte contabilitate reprezinta un plus
- Cunostinte avansate de operare PC (MS Office, experienta cu un ERP constituie un avantaj);
- Cunostinte de baze de date relationale (SQL)
- Abilitati analiza
- Persoana orientata pe gasirea de solutii
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Bune cunostinte de limba engleza;
- Experienta de lucru intr-o companie in domeniul financiar;
Oferta (bonusuri, beneficii):
Pachet salarial:
- salariul net intre 500 - 600 Euro/luna in functie de experienta si aptitudini - bonusuri pentru activitatea generala - oportunitati deosebite de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe active si dinamice.
- mediu de lucru stimulativ

Persoanele selectate vor fi contactate telefonic pentru interviu. Candidaturile vor fi tratate cu maximum de confidentialitate