Asistent manager

IMPEX BOCK

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa dpdv. logistic aprovizionarea cu marfa (comanda marfa, comanda transport)
- Supervizeaza si controleaza diverse proiecte logistice si / sau operationale ale firmei
- Gestioneaza relatiile intre departamentul logistic si celelalte departamente
- Supervizeaza activitatea operatorilor (procesare comenzi, facturare)
- Raporteaza periodic directorului general statusul proiectelor in care este implicat

CERINTE

- Experienta min 2 ani
- Capacitate de analiza si sinteza a datelor
- Foarte bun organizator, cu abilităţi de a lucra în echipă
- Cunoasterea limbii engleze; maghiara si / sau germana constituie un avantaj
- Cunoştinţe foarte bune de operare pe calculator: e-mail, Word, Excel
- Carnet de conducere categoria B
- Disponibilitate pentru program de lucru prelungit

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonus lunar

SC Impex Bock SRL este o companie romaneasca cu capital privat avand ca obiect de activitate importul si distributia de produse alimentare premium reprezentand branduri recunoscute international.
Pentru mai multe detalii: www.bock.ro