Asistent Departament Comercial

IMPEX BOCK

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza relatiile comerciale ale firmei cu clientii principali (Kaufland, Selgros, Metro, etc)
- Coordoneaza/executa/controleaza diverse proiecte comerciale ale firmei
- Organizeaza/coordoneaza/executa operatiunile de logistice (aprovizionare de la parteneri externi, circulatia marfurilor intre depozitele din tara)
- Analizeaza si raporteaza periodic datele privind activitatea sa

CERINTE

- Experienta min 2 ani
- Abilitatea de a intocmi si prezenta rapoarte
- Capacitate de analiza si sinteza a datelor
- Foarte bun organizator, cu abilitati de a lucra in echipa
- Cunoasterea limbii engleze, eventual si maghiara / germana constituie un avantaj
- Cunostinte foarte bune de operare pe calculator: e-mail, Word, Excel
- Carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva, bazata pe performanta
- suport real pentru cresterea performantei profesionale

SC Impex BOCK SRL este o companie romaneasca cu capital privat avand ca preocupare primordiala importul si distributia de produse alimentare premium reprezentand branduri recunoscute international in regim pre-comanda cu utilizarea SFA.
Pentru mai multe detalii: www.bock.ro