Area Sales Supervisor sector FMCG- jud. TIMIS si CARAS SEVERIN

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie care importa si distribuie o gama larga de produse generale din carne congelata, produse lactate si legume congelate.

RESPONSABILITATI:

- coordonarea si supervizarea echipelor de vanzari ale distribuitorilor din zona alocata;
- dezvoltarea permanenta a retelei de clienti din zona alocata;
- mentinerea contactului personal cu clientii importanti si imbunatatirea permanenta a acestor relatii.

CERINTE

- studii superioare absolvite;
- minim 1 an de activitate desfasurata pe o pozitie similara;
- experienta manageriala in vanzari sau distributie;
- bune cunostinte de limba engleza;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.