AREA SALES REPRESENTATIVE - DIVIZIA CONSTRUCTORI TIMIS

PERPETUUM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti in zona arondata;
- Implementarea strategiei de vanzari in teritoriu;
- Preluarea comenzilor de la clienti;
- Analiza pietei din zona arondata.
- Promovarea si vanzarea de:
- parchet laminat si stratificat,
- usi PORTA DOORS,
- sape si adezivi THOMSIT - HENKEL,
- pardoseala suprainaltata,
- stergatoare profesionale

CERINTE

Candidatul ideal este o persoana tenace, ambitioasa, dinamica si organizata, cu spirit competitiv, cu initiativa si dorinta de afirmare pe plan profesional.

Cerinte :
- Experienta in vanzari de materiale de constructii: minimum 1 an;
- Permis de conducere categoria B: minimum 1 an;
- Cunostinte de operare PC.
- Portofoliu de clienti mare avantaj

BENEFICII OFERITE

Societatea ofera pentru ocupantul acestui post conditii atragatoare de salarizare, masina de serviciu, telefon mobil, precum si posibilitati de dezvoltare continua a carierei si de pregatire profesionala.

AX PERPETUUM IMPEX SRL (www.perpetuum.ro) este o companie nationala cu capital privat rom¿nesc, cu peste 10 ani de activitate, avand un portofoliu diversificat si cuprinzator ¿n domeniul amenajarilor interioare:

1. Pardoseli: mocheta, covoare, pardoseala PVC, parchet stratificat, gazon artficial, podele suprainaltate, presuri, sape si amorse, presuri profesionale;
2. Usi: interior, exterior, tehnice, tocuri de usa;
3. Profiline: plinte si profile-pentru gresie si faianta, trepte, trecere, parchet, acoperitori din fibra de sticla, tavane false;
4. Textile: perdele, draperii, tapiterii, pasmanterie, sisteme de prindere, colectii de baie si bucatarie(covoare, prosoape, draperii, etc);
5. Ambalaje: borcane, capace si adezivi;
6. Mobilier: pentru locuinta, birouri, mobilier scolar, jaluzele si storuri, scaune si cuiere;
7. Prestari servicii: servicii de montaj mocheta si pardoseala PVC, etc.

Companie nationala specializata in importul si distributia de materiale auxiliare si accesorii de constructii, precum si in importul si distributia de ambalaje - capace, capse, borcane etc.