Area sales Manager/ Agent vanzari ARAD, TIMISOARA

Cumpana 1993

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea portofoliului de clienti prin promovarea serviciilor companiei catre clienti;
- mentinerea si gestionarea portofoliului;
- gestionarea soldului, raportarea rezultatelor.

CERINTE

- min studii medii,
- abilitati de comunicare si negociere
- spirit de echipa,
- permis de conducere cat. B
- experienta si cunostintele de limba engleza pot constitui un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant,
- bonus raportat la performanta,
- masina de serviciu, telefon, bonus anual

Companie romaneasca intr-o continua expansiune, Cumpana este unul dintre cei mai importanti prestatori de servicii de aprovizionare cu apa in sistem watercooler din Romania, fiind producatorul si distribuitorul apei plate de izvor Cumpana la nivel national . Cu 19 puncte de lucru situate in cele mai importante orase ale tarii si peste 300 de salariati uniti intr-o echipa dinamica si orientata catre succes, Cumpana isi propune sa devina in viitorul apropiat unul dintre cei mai buni angajatori pentru care sa lucrezi, imbunatatind continuu atat baza materiala cat si mediul de lucru.