area sales manager

Leader International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifica si evalueaza clientii potentiali; pastreaza direct si constant legatura cu beneficiarii; analizeaza evlolutia vanzarilor si ia masuri pentru realizarea targetului lunar; intocmeste si trimite rapoartele solicitate de superiori; mentine si dezvolta relatii directe cu clientii.

CERINTE

Bune abilitati de comunicare, negociere si motivare, cunostinte limba engleza nivel mediu, cunostinte operare PC: MS Office, Internet Explorer, spirit intreprinzator, perseverent si activ, disponibilitate pentru deplasari si program prelungit de lucru.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant si comision din vanzari; masina de serviciu; laptop; telefon mobil

Companie ce face parte din unul dintre cele mai puternice holdinguri din agricultura romaneasca, cu un domeniu vast de activitate: productie si procesare de fructe si legume, productie de vin si conserve din legume/fructe, import-export, desfacere si logistica.