Angajam Sales Representative ASIGURARI viata si non viata

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea produselor financiare de tipul asigurarilor din portofoliu (RCA,CASCO,locuinte obligatorii,malpraxis,etc, asigurari de viata )
- prospectarea pietei in vederea gasirii potentialilor clienti
- oferirea de consultanta catre clienti, prezentari de solutii si incheierea de contracte
- realizarea obiectivelor de vanzari

CERINTE

Cerinte
- flexibilitate, persuasiune, dinamic,sociabil
- capacitate de a asimila noi cunostinte
- abilitati excelente de comunicare
- implicare in rezolvarea problemlor clientilor
- atitudine proactiva si pozitiva
- orientare catre client
EXPERIENTA IN DOMENIUL VANZARILOR DIRECTE CONSTITUIE AVANTAJ IN FATA CELORLALTI CANDIDATI.

BENEFICII OFERITE

Oferim CONTRACT cu SALARIU FIX MOTIVANT ( in functie de realizari)+ COMISIOANE din VANZARI + BONUSURI IN FUNCTIE DE PERFORMANTA
- Posibilitate de accesare a postului de manager vanzari
- Traininguri de specialitate gratuite