Angajam casiere

SC Real Hyper Magazine SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilităţi:
• Emite bonul fiscal pentru produsele cumpărate de client şi încasează contravaloarea sub formă de cash, CEC, Ordin de Plată, Foaie de Vărsământ, voucher, plata cu card, tichete cadou, bonuri de masă şi credite real,-.

CERINTE

Cerinţe:
• Absolvent/ă de liceu;
• Orientare către cerinţele pieţei şi ale clientului;
• Capacitate de lucru în echipă;
• Abilităţi organizatorice şi de comunicare;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Şansa de a-ţi desfăşura activitatea într-un cadru profesional şi modern;
• Instruiri teoretice şi practice la standarde internaţionale;
• pachet salarial + tichete de masă;
• program de lucru: 8 ore/ zi.

REAL HYPER MAGAZINE, parte a METRO GROUP, opereaza pe piata romaneasca prin 4 magazine in format hipermarket: real,- Arad, real,- Constanta Nord, real,- Oradea Episcopia si real,- Suceava.
Echipa REAL HYPER MAGAZINE numara aproximativ 700 de oameni deosebit de competenti si de bine pregatiti, cele patru magazine oferind posibilitati de dezvoltare profesionala si pregatire in domeniul comertului. Compania promoveaza spiritul de echipa si implicarea tuturor angajatilor in atingerea obiectivelor si succesului general al organizatiei, ghidandu-se dupa principiul ca o companie este cu atat mai valoroasa, cu cat are mai multi angajati valorosi, pregatiti corespunzator pentru a raspunde tuturor solicitarilor clientilor.