ALPINISTI UTILITARI in domeniul publicitatii stradale

RESURS CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

TE STII LA INALTIME?

Atunci intrunesti prima conditie pentru a face parte din echipa noastra! Suntem lideri in domeniul nostru de activitate si cautam:

ALPINISTI UTILITARI in domeniul publicitatii stradale (1 sef echipa + 2 executanti)
RESPONSABILITATI / BENEFICII:

SEF ECHIPA

- sarcini specifice unui coordonator de lucrari: planificare, organizare, urmarire lucrari, sprijin tehnic pentru echipa din subordine, intocmire rapoarte
- intocmirea de oferte
- negocierea de lucrari

SEF ECHIPA + EXECUTANTI

- efectuarea unor lucrari la inaltime, pentru montarea/demontarea de sisteme publicitare
- aprovizionarea cu scule si materiale necesare executarii lucrarilor

CERINTE

ALPINIST UTILITAR - SEF DE ECHIPA

- studii superioare (constructii, eventual mecanica)
- atestat si experienta in lucrari de alpinism utilitar pentru montari/demontari de sisteme publicitare
- cunostinte de mecanica, rezistenta materialelor
- aptitudini tehnice (capacitate de a gasi solutii la probleme de ordin tehnic), simt practic
- abilitati de organizare si conducere a unei echipe, planificare si organizare lucrari, intocmire necesaruri de materiale si rapoarte, urmarire performante
- exigenta cu privire la calitatea lucrarilor executate si respectarea termenelor, atentie la detalii
- abilitati de comunicare si negociere
- atitudine constructiva, orientata spre solutii
- capacitate de lucru in echipa
- dispozitie de a lucra dupa un program flexibil
- cunoasterea pachetului MS Office (indeosebi Excel, Word) si Internet Explorer
- experienta in alte tipuri de lucrari la inaltime (zidarie, vopsiri etc.) constituie avantaj
- carnet de conducere cat. B

ALPINIST UTILITAR - EXECUTANT

- studii medii
- experienta in lucrari de alpinism utilitar pentru montari/demontari de sisteme publicitare
- conditie fizica si psihica pentru lucrul la inaltime, indemanare, atitudine muncitoare

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- tichete de masa
- mediu de lucru profesional, foarte stabil
- suport adecvat pentru lucrari
- pentru executanti - posibilitate de sprijin in obtinerea atestatului de alpinist utilitar

Firma acreditata de Ministerul Muncii pentru recrutare personal si consultanta in managementul resurselor umane.