Agent vanzari internet

Pro Gurba

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contactarea si contractarea de clienti in domeniul internet, new-media.
Sa identifice si sa contracteze companii care doresc sa-si faca sau sa-si schimbe site-ul, companii care doresc dezvoltarea de magazine on-line si companii care doresc promovare pe internet.

CERINTE

Pasiune;
Seriozitate;
Creativitate;
Punctualitate, daca stabilim un dead line ala este dead line;

BENEFICII OFERITE

Salariu bun;
Bonus din fiecare proiect realizat;
Munca pe proiecte interesante si spectaculoase;
Mediu de lucru modern
Program hiper flexibil.

Suntem o agentie de comunicare cu peste 6 ani de experienta in gestionarea campaniilor de comunicare on si off line. In portofoliul nostru se afla atat clienti cu anvergura nationala, Ursus, Timisoareana, Publimedia International (Banateanul, Acasa Tv) cat si clienti locali, ExamPlus, Side Trading, SMS Media, Passage, Victor Imobiliar, YRY rent a car, Cardfolder. In aceasta perioada dorim sa deschidem birouri si in Arad, in aceste conditii avem nevoie de oameni pasionati, dornici sa invete si sa revolutioneaza piata de comunicare de marketing din Arad.