AGENT VANZARI IN FARMACII

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza produsele (ofertele comerciale) la clientii din zona alocata (farmacii, depozite farmaceutice)
Contribuie la cresterea volumului de vanzari in zona si promoveaza imaginea companiei
Urmareste scadenta soldurilor si realizeaza incasari de la clientii
Respecta zilnic routing-ul stabilit si clientii alocati
Mentine permanent legatura cu telesales-ul alocat aceleiasi zone
Urmareste realizarea targetul de vanzari si incasari pe client si pe zona
Contribuie la cresterea portofoliului de clienti
Stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu clientii
Colecteaza date referitoare la companii concurente (oferte - produse, pret)

CERINTE

Absolvent studii superioare (avantaj studii in domeniul medical)
Experienta in vanzari - minim 3 ani (constituie avantaj experienta relevanta in promovarea/vanzarea produselor farmaceutice)
Cunostinte solide de operare PC (word, excel)
Implicare, abilitati de comunicare si negociere
Persoana dinamica, responsabila, orientata spre clienti si obtinerea de rezultate prin profesionalism si consecventa
Permis de conducere categoria B (minim 3 ani experienta)
Disponibil la deplasari peste program; jud. alocat pentru reprezentare – Arad, cu domiciliul in Timisoara sau Arad

BENEFICII OFERITE

Salariu + bonusari lunare corelate cu performantele
Telefon, Tableta si masina de serviciu
Oportunitati de dezvoltare a carierei