AGENT VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- informarea potentialilor clienti cu privire la produsele si serviciile companiei intr-o maniera profesionala
- identificarea potentialilor clienti
- promovarea si vanzarea produselor si serviciilor catre potentialii clienti
- identificarea nevoilor potentialilor clienti si dezvoltarea unor solutii inovative pentru a le indeplini cerintele
- abilitati dezvoltate in toate aspectele legate de domeniul vanzarilor, prospectarii, analizei nevoilor, negocierii si finalizarii vanzarii

CERINTE

- Persoana serioasa, responsabila, ambitiosa;
- Putere de convingere si o buna capacitate de negociere;
- Persoana autonoma, dinamica, cu spirit de initiativa
- Abilitati de comunicare, relationare si persuasiune
- Capacitate de a explica si a solutiona probleme în timp real
- Capacitate de a lucra atat în mod independent, cat si în echipa

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut, profesional, tanar si dinamic
- bonusuri in functie de realizari