AGENT VANZARI

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Negocierea, incheierea si gestionarea contractelor;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti si mentinerea relatiilor cu actualii clienti;
- Preluarea comenzilor, verificarea stocurilor (cantitative si calitative) de marfa de la clientii din teritoriu;
- Realizarea si chiar depasirea targetelor de vanzare impuse.

CERINTE

- Studii medii sau superioare;
- Experienta in domeniul vanzarilor de minim 2 ani (constituie avantaj vanzari in domeniul materialelor de constructii);
- Permis de conducere categoria B;
- Persoana proactiva, organizata, corecta,cu bune abilitati de negociere si vanzare
- Tinuta si atitudine profesionale
- Initiativa, perseverenta, implicare

BENEFICII OFERITE

- Sistem motivant de salarizare (salariu fix + comision din vanzari+bonuri de masa);
- Telefon mobil;
- Masina de serviciu.
- Laptop

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.