AGENT VANZARI

United Romanian Breweries Bereprod SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Permis de conducere categoria B;
- Experienta în domeniu minim 2 ani;
- Aptitudini de comunicare si negociere;
- Studiile superioare reprezinta un avantaj;
- Cunostinte limba engleza (minim nivel mediu);
- Disponibilitate la program prelungit;
- Entuziasm si spirit de echipa;
- Domiciliul stabil în Arad.

BENEFICII OFERITE

Provocarea se adreseaza în special persoanelor interesate în dezvoltarea unei cariere de succes într-un mediu placut si profesionist.

Se ofera

- un pachet motivational atractiv în acord cu performanta de care veti da dovada

- bonuri de masa,

- bonus de sarbatori etc.

United Romanian Breweries, cunoscuta si ca Tuborg Romania, este prima companie de bere din Europa de Est care a dezvoltat un proiect green field, fiind una din cele mai moderne fabrici de bere nu numai din Romania, dar si din cadrul grupului Carlsberg Breweries A/S. Atat resursele umane, cat si resursele materiale utilizate la construirea fabricii au fost in totalitate romanesti, demonstrand faptul ca in Romania poate fi realizat un proiect amplu, de o calitate excelenta, la standarde internationale. Deschiderea permanenta fata de consumatori si politica de transparenta totala care au caracterizat compania Tuborg inca de la inceputurile activitatii sale in Romania, au adus-o cat mai aproape de oameni, printr-o atitudine prietenoasa fata de toti romanii. Tuborg Romania produce la capacitate maxima, are peste 800 de angajati si contribuie anual cu milioane de dolari la economia Romaniei.