Agent Ticketing

BUSINESS JET

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica nevoile clientilor
- creeaza oferte personalizate
- preluare si efectuare rezervari bilete de avion, emitere documente fiscale si bilete de avion, asigurari de calatorie etc;
- elaborarea situatiilor post vanzare;
- relatia si comunicarea cu liniile aeriene

CERINTE

- studii superioare domeniul turismului
- limba engleza-nivel avansat
- o alta limba de circulatie internationala reprezinta un avantaj
- cunostinte de operare PC
- minim 1 an experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului
- se pot adauga comisioane din vanzari

Agentia de turism Business Jet, agent acreditat IATA si Neckermann va ofera:
- bilete avion cu plecare din aeroporturile Budapesta, Timisoara, Bucuresti
- sejururi la mare si la munte,
- circuite si excursii in cele mai frumoase orase ale lumii de pe continentele: Europa, Australia, America, Asia, Africa
- cazari in toate orasele lumii
- managementul stresului si wellness in statiuni de odihna si tratament
- transport cu autocare si microbuse in tara si strainatate
- rent a car
- asigurari