Agent de vanzari (antene wireless)

SC CARBO SOLUTIONS RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul presupune vanzarea unor antene Wireless profesionale marca Xirrus.
Candidatul trebuie
-sa aiba cunostinte IT (in domeniul wireless)
-sa aiba bune abilitati de comunicare
-sa prezinte si sa promoveze produsul in mai multe orase din tara
-obiectivele urmarite sunt insitutii mari, gen universitati, hoteluri4-5 stele, expozitii, malluri...
-sa fie disponibil la foarte multe calatorii lunare
-sa-si faca baza de date cu clientii pe care ii va vizita
-sa aiba cunostinte de limba engleza

CERINTE

-experienta in vanzari
-cunostinte despre sisteme wireless
-permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

-se ofera salar fix +comision de vanzare
-se deconteaza transportul si cazarea la deplasari
-se ofera laptop
-telefon

Firma Carbo Solutions® este o firma infiintata in anul 2009 cu capital romano-belgian si este membru partener al grupului Ghent Supply.
Societatea ofera solutii profesionale si inovative in mai multe domenii, insa cel principal ramane comercializarea de antene wireless profesionale.