AGENT / CONSULTANT VANZARI publicitate computerizata

RESURS CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana activa, cu abilitati foarte bune in vanzare, dispusa pentru deplasari in tara, pasionata de noile tehnologii informatice media, capabila sa imbine date tehnice ale domeniului IT cu vanzarea in domeniul publicitatii;

RESPONSABILITATI:

- Promoveaza imaginea si produsele societatii conform obiectivelor stabilite;
- Asigura marirea progresiva a vanzarilor prin atingerea targetelor
- Intretine relatiile cu clientii;
- Participa la colectarea informatiilor din piata cu privire la produs si activitatea concurentei;
- Solicita si inregistreaza informatiile necesare pentru definirea clientului si initiaza discutii cu privire la conditii contractuale;
- Asigura consilierea tehnica a clientilor si identificarea corecta a serviciilor ce urmeaza a fi ofertate;
- Realizeaza planul de vizite la clienti, efectuaza intalnirile si intocmeste rapoartele de vizita aferente;

CERINTE

- studii medii sau superioare (constituie un avantaj domeniul informatic)
- experienta in vanzari min. 2 ani
- constituie un avantaj activarea intr-un post similar: vanzare in domeniul publicitatii si cunoasterea pietei din regiunea de N-V a tarii
- carnet de conducere cat.B
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- cunostinte avansate de operare PC
- cunostinte de limba engleza

BENEFICII OFERITE

- post stabil intr-o agentie de publicitate in plina dezvoltare
- pachet salarial atractiv, salar fix + procent din vanzari (produse cu o valoare mare de vanzare)
- sistem motivant de recompensare a performantelor
- beneficiaza de pregatire in domeniul in care urmeaza sa activeze in cadrul firmei

Firma acreditata de Ministerul Muncii pentru recrutare personal si consultanta in managementul resurselor umane (recrutare@resursconsult.ro) - daca depuneti cv pe adresa firmei, obligatoriu scrieti in titlu - AGENT VANZARI PUBLICITATE.