Administrator tranzactii perioada determinata 12 luni la Sucursala Arad

MKB ROMEXTERRA BANK S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

MKB Romexterra Bank angajeaza administrator tranzactii pe perioada determinata 12 luni la Sucursala Arad.

CERINTE

Conditii de participare:
-Studii medii economice (Diploma de bacalaureat)
- Cunoasterea amanuntita a produselor si serviciilor, a instrumentelor de plata din piata bancara
- Abilitati operare PC: Windows
- Atentie deosebita la detalii
- Cunoasterea limbii engleze: nivel mediu
- Asumarea responsabilitatilor
- Abilitate de comunicare
- Flexibilitate

Avantaje:
- Studii postliceale economice (Colegiul bancar)
- Studii superioare economice
- Experienta in domeniul bancar
- Cunoasterea amanuntita a produselor si serviciilor bancii, a instrumentelor de plata, a regulamentelor si procedurilor care guverneaza produsele bancii
- Detinerea de cunostinte generale din domeniul financiar – bancar
- Abilitati de relationare interpersonala

Persoanele selectate vor fi contactate telefonic ulterior.
Nu vor fi luate în considerare cererile candidatilor care nu îndeplinesc conditiile cerute.

MKB Romexterra Bank S.A., held in proportion of 55.32% by MKB Bank, the third Hungarian bank, member of BayernLB from Germany.