Administrative Assistant / Manager Assistant

HANDSOME ADVERTISING & WEB

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Postul implica atat sarcini din sfera assistant manager, secretariat cat si administrativ
- Urmarirea zilnica a agendei de lucru a managerului
- Derularea activitatilor administrative in firma
- Circuitul documentelor in companie, intocmirea documentele primare de contabilitate si pastrarea legaturii cu departamentul contabil
- Patrarea legaturii cu furnizorii firmei - in colaborare cu departamentul de vanzari
- Pastrarea legaturii cu institutiile bancare ale firmei
- Alte activitati administrative
- Alte activitati de secretariat
Birou 80%, teren 20%

CERINTE

- Limba engleza - avantaj
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
- Capacitate de a lucra in echipa
- Atitudine responsabila, pastreaza confidentialitatea datelor cu care lucreaza, diplomata
- Persoana activa, dinamica, cu initiativa si motivare
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- Mod de lucru organizat, planificat si profesionist
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Permis de conducere categoria B
- Studii superioare avantaj
- Minim 1 an ¿ experienta pe un post similar - avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.

Handsome este una din cele mai importante companii de publicitate si web din vestul tarii.
Printre clienti se numara brand-uri nationale renumite: Salomon, Edy Spedition, Coca Cola, Opel, Chevrolet, San Paolo Imi, ABN AMRO Bank, Alcoa, Millefiori dar si firme regionale sau locale. De asemenea , Handsome lucreaza cu clienti din Europa, SUA, Asia.
Birourile firmei: Arad, Str Horia