2 x Quality Engineer: Automotive Industry

BM Tech - divizie a Barnett McCall Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, companie multinationala de renume in domeniul automotive, suntem in cautarea unei persoane dinamice pentru a ocupa rolul de Inginer Calitate.

Descrierea postului:

- Mentinerea relatiei cu clientii, asigurandu-se de indeplinirea cerintelor acestora;
- Monitorizarea pentru imbunatatirea eficienta a proceselor;
- Evaluarea primei monstre si intocmirea documentatiei;
- Realizarea auditurilor de produs si process;
- Efectuarea analizelor de neconformitate si propunerea solutiilor pentru imbunatatirea continua.

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Cunostinte operare calculator; SAP reprezinta avantaj;
- Experienta in domeniul calitatii (constituie un avantaj, experienta in industria automotive);
- Abilitati de conducere, comunicare, organizare, initiativa proprie, spirit analitic, gandire logica, responsabilitate;
- Cunostinte avansate de limba engleaza, italiana sau germana.

BENEFICII OFERITE

- Dezvoltarea carierei intr-un cadru profesionist
- Pachet salarial motivant si recunoastere profesionala.

BM Tech is the established division of Barnett McCall specialized in the recruitment of key position within the IT&C and engineering sector that keep our business communicating.

We are TECHNOLOGY DRIVEN SPECIALISTS !