Private NUrse

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Business Activ Consult recruteaza o asistenta personala pentru un domn care a ramas in scaun cu rotile in urma unui accident de masina din Riyadh, Arabia Saudita,

CERINTE

Conditii de selectie:

- Diplomă de asistent medical

- Cel puţin 2 ani de experienţă

- Cunsotinte de limba engleză.

- Seriozitate si personalitate concordanta pentru locul de muncă şi ţările arabe

Oferta:

Oferta:

- Data de incepere cat mai repede posibil

- Perioada contractului 2 ani de zile , cu posibilitate de prelungire,

- Salariul 2000 USD pe luna, nu sunt taxe in Arabia SAUDITA, peperioada de rpoba de 3 luni dupa care salariul va creste la 2500 USD pe luna,

- Cazare gratuita ,

- Masa gratuita

- Asigurare medicala,

- Bilet de avion anual DUS- INTORS platit de catre angajator,

- Inainte de plecare fiecare candidat semneaza contractul de munca iar angajatorul se ocupa de eliberarea VIZEI pentru Arabia Saudita.

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.