POSTURI IN ARABIA SAUDITA IN CONSTRUCTII - 2400 EURO

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturi: Quantity Surveyor, Coating/Paiting QC Inspector, Cost Control Engineer, Camp Boss, Welding Quality Control Supervisor, Material Controller, Welding Quality Supervisor, Mechanical Work Assistant

Durata: 12 luni cu posibilitate de prelungire

CERINTE

- studii superioare,
- experienta peste 5 ani in constructii - functii de supervizare, coordonare, management, controlul calitatii;
- limba engleza nivel mediu/avansat.

IMPORTANT:
- Trimiteti CV-ul complet in limba engleza cat mai curand la e-mail: office@hr-recruitmrnt.ro.

BENEFICII OFERITE

Salariu: 2400-2800 Euro + bonus peste 1000 Euro

Romconsult International, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, este liderul regional in acest domeniu pentru zona de Sud-Vest a tarii. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta de-a lungul intregului lant de valoare.