Medici si Asistenti Medicali

Petrolvalves

Job expirat

RESPONSABILITATI

PVR cauta Medici si Asistenti Medicali pentru un spital din Arabia Saudita ce urmeaza sa fie inaugurat la sfarsitul anului 2013.

Location: Medical Complex Alwehaibi, KSA

• Medici - Medicina Generala
• Specialist Obstetrica si Ginecologie
• Specialist Dermatologie
• Specialist Pediatrie
• Asistent Medical
• Instructor Gimnastica

CERINTE

Cerinte:
• 3 - 5 ani de experienta, mai ales in Departamentul de Urgente.
• Experienta de lucru in Arabia Saudita (prezinta un avantaj)

Program de lucru: 8 ore/zi, 6 zile/ saptamana.

Medicii Specialisti vor lucra in doua schimburi si asistentii medicali in trei schimburi.
Se accepta familii de medici.

BENEFICII OFERITE

Se ofera cazare, transport si asigurari medicale.

Femeile pot veni insotite de familie, se oferta cazare corespunzator fiecarui caz in parte.

Pentru aceasta oferta se preconizeaza un interviu in perioada 15 august – 15 septembrie 2013.

Furnizare de echipament pentru industria energetica si petrochimica si recrutare si plasare de forta de munca pentru proiecte internationale.