INSTRUCTORI AEROBIC / FITNESS ARABIA SAUDITA

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- absolventă liceu sau facultate de profil, de stat sau particulară acreditată de minister;
experienţă în domeniul medical sau domeniu afiliat medicinei de minim 2 ani (pe cartea de muncă);
- limba engleză la nivel bun;
- să fiţi angajată în acest moment în domeniul medical sau într-un domeniu afiliat medicinei
.- Nu vor fi acceptaţi: instructorii care nu profesează, cei care au activităţi străine de domeniul medical (ex. contabilitate, secretariat, agenţi de vânzări, etc), şomerii.

BENEFICII OFERITE

Elementele contractului:
-contract de muncă pe 3 ani, cu posibilitate de prelungire;
-salariul cuprins între 1500 ¿ 2500 USD / lună, în funcţie de experienţă;
-cazarea şi masa sunt asigurate gratuit de către spital;
-biletul (dus) de avion este asigurat de către spital;
-concediu de odihnă de 30 de zile