Ingineri constructii civile pentru QA/QC Manager, Safety Manager, General Foreman - civil work, Workshop Manager.

Dacor

Job expirat

RESPONSABILITATI

Solicitarile sunt pentru contracte in Arabia Saudita si Qatar

CERINTE

- absolventi ai unei facutati de constructii civile
- experienta intre 5-10 vechime in constructii civile sau industriale, experienta in controlul tuturor tipurilor de betoane, rezistenta la cutermure si finisaje,
- experienta in cunoasterea si aplicarea procedurilor si regulilor de securitatea muncii pentru mari proiecte de constructii .
- calitati de lider si expeienta in munca in echipa
- buni organizatori in executia lucrarilor
- urmarirea si executarea fazelor de constructii conform planurilor si desenelor
- fluent engleza

BENEFICII OFERITE

- toate facilitatile oferite gratuit
- toate conditiile stabilite dupa interviul profesional

Dacor este o companie specializata pe recrutare forta de munca pentru tara si strainatate