FIZIOTERAPEUT/ KINETOTERAPEUT-Riyadh, Arabia Saudita

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziția: Fizioterapeut/ Kinetoterapeut
Tara: Arabia Saudita

Locație: Riyadh
Poziții disponibile: 3
Locul de munca: Clinica de Reabilitare
Salariul NET pe luna :
 Pana la obtinerea testului prometric :2300 dolari pe luna +200 SAR bani pentru mâncare
 Dupa testul prometric:2600 dolari pe luna +200 SAR bani pentru mâncare
Ce oferă Angajatorul:
 Perioada contractului: 2 ani cu posibilitate de prelungire
 Salariul este de 2300 dolari NET pe luna
 Salariul se plătește in 25 a fiecărei luni
 Cazare gratuita oferita in Complex nou american, cu toate facilitățile gratuite
 Transport de la cazare la locul de munca asigurata de angajator gratuit
 Program de munca :
 Se lucreaza 5 zile de lucru ore de lucru
 48 de ore pe săptămână
 Vineri și sâmbătă zile libere săptămânal
 Ora de serviciu începe la 9.00 dimineața și se termină la 19.00
 Cu pauză de prânz jumătate de oră
 Concediu plătit de angajator 30 de zile pe an
 Bilet de avion plătit de angajator
 Bilet de avion dus-întors gratuit anual
 Asigurare medicală - Asigurată de compania cu clasa A de Asigurări medicale
 Comunicare – primiti mobil nou și cu internet gratuity
 Transport de la locul de munca la cazare- Mașină nouă cu facturi gratuite pentru benzină
 La fiecare 3 luni, zi deschisă pentru tot personalul, cu premii în numerar și cadouri și certificate de estimare și apreciere

CERINTE

Condiții de Recrutare:
 Diploma de Licența si/sau Master specializarea Fizioterapie, KINETOTERAPIE
 Experienta ceruta: cel puțin 3 ani după absolvirea Facultății
 Cunostinte de limba engleza medie
 Seriozitate si personalitate pentru locul de munca în tarile arabe

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.