FIZIOTERAPEUT INTERVIU PE SKYPE

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatia: Riyadh, Arabia Saudit

The center is considered the first in its kind in the Kingdom due to the method of treatment, equipment, and following the method in physiotherapy which is one of the best in the world. The Center treats and rehabilitates more than 200 patients daily, theses patients are treated by the best specialists according to the latest physiotherapy programs. The patient takes a massive treatment plan according to his healthy condition. The role of the center doesn't stop at giving the distinguished medical service to its customers only, but also go beyond these horizons, as we believe that we are responsible national center has to play an effective and important role in serving the society.

Vizualizati link-ul : http://bacltd.ro/job/loc-de-munca-fizioterapeutkinetoterapeut-arabia-saudita-interviu-in-septembrie-la-bucuresti/

Ce ofera Angajatorul?

• Contracte de munca pe perioada de 2 ani
• Salariul va fi cuprinsa intre 2000 -2500 de dolari NET in functie de studii si de experienta fiecarui candidat in parte
• Absolventii de facutate cu experienta de minimum 1 an de zile vor avea salariul de 2000 dolari net pe luna
• Absolventii cu master si experienta minimum 1 an de zile vor avea un salariu de 2500 dolari net pe luna
• Cazare gratuita
• Transport de la cazare la locul de munca asigurata de angajator gratuit
• Program de munca : 5 zile pe saptamana, 48 de ore pe saptamana
• Concediu platit de angajator 30 de zile pe an + 10 zile de sarbatoare legala nationala
• Bilet de avion platit de angajator
• Asigurare medicala
• Asigurare de Viata platita de angajator

CERINTE

Conditiile impuse de Angajator :

• Diplomă de Licenta specializarea Fizioterapie, KINETOTERAPIE
• Experienta ceruta: cel putin 3 ani dupa absolvirea Facultatii .
• Cunostinte de limba engleză. (Engleza nu trebuie să fie perfecta, dar trebuie să fiti capabili să comunicati şi să cunosteti termenii folositi in Fizioterapie
• Seriozitate si personalitate concordanta pentru locul de muncă şi ţările arabe

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.