BUSINESS ACTIV CONSULT RECRUTEAZA ASISTENTI PENTRU ARABIA SAUDITA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dacă doriti ca anul 2011 sa fie de neuitat..........Aplicati pentru un loc de munca in ARABIA SAUDITA

Avem locuri de munca disponibile atât în spitale de stat cat şi in spitale private. Toate sunt echipate cu tehnologie de moderna.

Ce trebuie sa faceti???

Pasul 1: Ne trimiteti un cv in engleza .Dupa primirea acestuia va contactam pentru a stabili un interviu in limba engleza

Pasul 2: Interviul cu Business Activ Consult in engleza

Pasul 3: Cei care trec de interviu vor sustine un interviu cu Angajatorul si li se va comunica salariu

CERINTE

Posibilitatea de a lucra intr-o tara relativ noua deschisa pentru piata medicala
Salariu atractiv , in functei de specializare si anii de experienta , FARA TAXE (- Salariu net pe luna minimum 1400 lire sterline in functie de fiecare experienta in parte, )
Cazarea este asigurata de catre angajator .Cazarea se va face in apartamente
Contractul este pe o perioada de 2 ani de zile cu posibilitatea de prelungire.
Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana.

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.