Arabia Saudita - Medici Specialisti - urgent

SMART MEDIA PROJECT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cea mai mare companie de recrutare personal din Romania recruteaza acum si personal pentru Arabia Saudita pentru cele mai mari spitale de stat si clinici private din Arabia Saudita.
Beneficii Oferite
- Salarii foarte atractive.
- Plecarea se face foarte rapid de la alegerea cv-ului maxim 1 luna;
- Candidatului nu i se percep absolut nici o taxa: compania noastra plateste tot:
• avion
• traducerea actelor;
• deplasare de la aeroport la spital si la locul de cazare;
- In momentul acceptarii, candidatul stie in ce spital va merge, si care este salariul;

CERINTE

- Limba engleza nivel conversational;
- Disponibilitatea de a pleca URGENT aproximativ 30 zile;
- Dorinta de a lucra in Arabia Saudita;
- CV tip EUROPASS in engleza la adresa de emailȘ smartmediaprojects@gmail.com
cv cu toate specializarile si realizarile avute pana in prezent;

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala foarte motivanta, oferta va fii comunicata dupa interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

DESPRE NOI:
Smart Media Project SRL, firma specializata in Management-ul Resurselor Umane.
PRINCIPIILE de BAZA dupa care ne ghidam in activitatea noastra:
- Calitatea;
- Seriozitatea;
- Profesionalismul;
- Experienta;
- Obiectivitatea;
- Confidentialitatea datelor;
- Responsabilitate in fata Angajatorului;
- Personalizarea si adaptabilitatea in raport cu problemele si cerintele Angajatorului.
SERVICII OFERITE:
- Recrutare, selectie si evaluare de personal;
- Consultanta sin Managementul Resurselor Umane.
ECHIPA NOASTRA:
Echipa noastra este alcatuita din cei mai buni specialisti in domeniul Resurselor Umane:
- Profesori specializati in domenii cheie ca de exemplu: inginerie; management; psihologie; sport; drept.