Angajam Inginer Mecanic

Cypress Hill

19-09-2017 | EXPIRA LA 21-09-2017

Job expirat

RESPONSABILITATI

ANGAJĂM ACUM!!!!! – ÎN PROCES DE SELECȚIE – TRIMITE URGENT CV TAU ACTUALIZAT!!!!!!
Suntem o companie lider ȋn instalarea și întreținerea lifturilor ȋn Arabia Saudită. Suntem interesați in urmatoarea categorie de candidați pentru a angaja urgent.
1. MANAGER DE CONTROL AL CALITĂȚII – SĂ FIE ÎN POSESIA DIPLOMEI DE INGINERIE MECANICĂ SAU ELECTRICĂ. Experientă 10 ani.
2. SUPERVIZOR DE CONTROL AL CALITĂȚII – SĂ FIE ÎN POSESIA DIPLOMEI DE INGINERIE MECANICĂ SAU ELECTRICĂ. Experientă 5 ani.
3. MANAGER DE INSTALARE – SĂ FIE ÎN POSESIA DIPLOMEI DE INGINERIE MECANICĂ SAU ELECTRICĂ. Experientă 10 ani.
4. DIRECTOR TEHNIC – SĂ FIE ÎN POSESIA DIPLOMEI DE INGINERIE MECANICĂ SAU ELECTRICĂ. Experientă 10 ani.
5. RESPONSABIL CU INTRETINEREA – SĂ FIE ÎN POSESIA DIPLOMEI DE INGINERIE MECANICĂ SAU ELECTRICĂ. Experientă 10 ani.
6. TEHNICIENI DE INSTALARE ȘI ÎNTREȚINERE – SĂ FIE ÎN POSESIA DIPLOMEI DE INGINERIE MECANICĂ SAU ELECTRICĂ. Experientă 3 ani.

CERINTE

 Candidații trebuie să fi finalizat studiile ȋn domeniul tehnic de Instalare si Intreținere.
 Bună aptitudine de supervizare si analiză.
 Pentru această funcție limba engleza este obligatorie.
 Te rugăm să ne trimiți candidatura ta impreună cu un cv in engleză in format Word sau Pdf. CV-urile care nu sunt ȋn limba engleză nu vor fi luate ȋn considerare.

BENEFICII OFERITE

In functie de postul oferit, salariu intre 1500-6000 eur.