Maritime Security Operative

WORKONSEA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Work On Sea Crewing Agency recruteaza pentru companii de prestigiu din Marea Britanie persoane cu experienta militara pentru functia de MSO/Team Member si Team Leader, pentru navele care tranziteaza zone de risc major.
Salariu: 1500$/ luna pentru Team Member
1800$/ luna pentru Team Leader. Durata voiajelor poate fi intre o luna si 6 luni.
Interviurile sunt sustinute direct cu angajatorul in Romania, la inceputul lunii martie 2016.

CERINTE

- experienta militara minimum 4 ani
- nivel al limbii engleze: B1-B2
- abilitati bune de tragere cu arma
- conditie fizica buna
- detinerea unor documente maritime

BENEFICII OFERITE

1500$/ luna pentru Team Member
1800$/ luna pentru Team Leader
transport asigurat

Agentie de crewing specializata in recrutarea de personal navigant atat pentru nave maritime cat si fluviale dar nu in ultimul rand platforme off-shore, AHTS-uri, river-passenger, etc.