Vorbesti limba engleza?

Avanta Care Ltd

Job expirat

RESPONSABILITATI

Loc de munca cu incepere imediata cu o companie din Marea Britanie, specializata in sistemul medical.

Oferim:

• Cazare la pret redus si suport cu relocarea

• Training de specialitate timp de o saptamana cu trei mese pe zi (mic dejun, pranz si cina) si cazare inclusa.

Job-ul include:

• Salarizare incepand de la 14.700£ pe an + ore suplimentare si plata suplimentara pentru turele de noapte si sarbatorile legale
• Mariri salariale dupa 3 si 9 luni
• Un minim de 35 de ore lucrate pe saptamana cu ore suplimentare valabile
• Nu exista contracte cu zero ore lucrate
• Optiunea de a dezvolta o cariera

Suntem o companie acreditata de CQC, Investors in People and ISO9001.

CERINTE

Cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel conversational. Experienta in domeniu nu este obligatorie deoarece oferim training de specialitate in vederea obtinerii certificatului de infirmier.

Avanta Care LTD este una din cele mai importante companii de recrutare personal medical din Anglia, care incepand cu anul 2011 a angajat sute de persoane din Romania. In Martie 2016, Avanta Care a inaugurat in Romania propria reprezentanta pentru recrutarea directa a personalului. Avanta Care Romania, angajeaza, in mod direct, infirmieri si asistenti medicali din toate localitatile din Romania, pentru azilurile de batrani din Anglia. Serviciile noastre sunt inregistrate, inspectate si aprobate de catre CQC (Care Quality Comission).