VOPSITOR/TINICHIGIU AUTO-ANGLIA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tara : Anglia,Marea Britanie

Locație: mai multe locatii
Poziții disponibile: 2
Locul de munca: Atelier
Salariul brut: salariul de baza 12 lire sterline pe ora/540 lire sterline brut pe saptamana
Ce oferă Angajatorul :
 Perioada contractului: nedeterminata,
 Se lucreaza 45 de ore pe săptămâna, Luni – vineri de la 7.00 la 17.00 (45 de ore pe săptămână / 9 ore plătite, 1 oră de pauză neplătită).
 Ore suplimentare platite: 12,00 lire sterline brut pe ora pentru primele 13 săptămâni. După 13 săptămâni, orele suplimentare plătite;
 Luni – Vineri Rata – 12,00 lire sterline brut pe ora
 Sambata x1.5 -18,00 lire sterline brut pe ora
 Duminica x2-24,00 lire sterline brut pe ora
 Sărbători legale nationale x 2-24,00 lire sterline brut pe ora
 Asigurări sociale,
 Asigurări medicale,
 Cazare asigurate de angajator dar platit de angajat
 Costul transportului Romania-Marea Britanie este suportat de angajat
 Concediu anual platit
 Angajatorul va aranja sa fiti asteptat la aeroport (Liverpool sau Manchester)
 Va plati cazarea la hotel pe perioada sustinerii testului

CERINTE

 Experienta pe poziția de Vopsitor auto minimum 2 ani
 Experiență de pulverizare a vopselei de mașini de minim doi an
 Abilitatea de a vopsi cu pulverizatoare de automobile folosind vopsele acrilice și uretanice
 Vopsirea caroseriei și lustruirea autovehiculului asigurând standarde de înaltă calitate
 Abilitatea de a respecta termenele și de a lucra in echipa
 Cunostinte medii de limba engleza

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.