Vanzari cosmetice Marea Britanie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

AOrecruiters Ltd. agentie de recrutare, selectie, consultanta si pregatire personal cu plasare pe piata internationala, in contact direct cu firmele de produse cosmetice si make-up din Marea Britane, organizeaza o noua sesiune de recrutare pentru unul din principalii sai clienti.
Perioada contractuala este intre minim 3 luni si maxim 12 luni, cu posibilitatea extinderii contractului si a obtinerii actelor aferente: - aplicare national insurance number, self-employed, blue-card, deschidere cont bancar.
Selectam tineri, increzatori, dinamici cu foarte bune abilitati de comunicare si vanzare,
pro-activi si dornici de castig, pentru vanzarea produselor cosmetice de top in principalele locatii (mall-uri & department store) din centrul Londrei.
Persoanele selectate trebuie sa cunoasca limba engleza nivel mediu-conversational.
Activitatea presupune abordare client, prezentare produs si incheierea vanzarii.

CERINTE

- tineri cu varste intre 19-32 ani;
- limba engleza nivel mediu-conversational;
- experienta in promotii sau vanzari reprezinta avantaj;
- dorinta de a castiga cat mai mult;
- perseverenta;
- personalitate dinamica;
- foarte bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Salariul este pe baza comisionului acordat intre 20% si 30% din vanzari.
Suma orientativa a venitului lunar poate varia intre ₤1200 si ₤3000 and “Sky's the limit!”
Cazarea este asigurata contra cost in apartamentele companiei complet utilate si mobilate modern, tv si internet, situate la mica distanta de locul de munca.