VA DORITI O VIATA MAI BUNA ? SUNTETI ASISTENT MEDICAL GENERALIST ?

TFS Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim oportunitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari companii medicale private din Marea Britanie .Clientul nostru este recunoscut pentru oferirea celei mai bune experiente pacientilor printr-o varietate de proceduri de specialitate, tratamente si ingrijire.

In prezent cautam Asistenti Medicali Generalisti pentru a se alatura echipei noastre in dezvoltare in Nursing Homes !

DESPRE CLIENT:

In ultimii 20 de ani am ingrijit persoane cu nevoi complexe: handicap, autism, probleme de invatare, dizabilitati fizice, leziuni cerebrale.

Avem peste 350 de case de ingrijire in Anglia, Scotia si Tara Galilor.

In prezent oferim posturi in S-E Angliei.

BENEFICII:

Salarii: 13-14£/ora (26.000-28.000/an)

Ore suplimentare +weekenduri platite extra

Depozitul inchirierii unei locuinte +taxele inchirierii asigurate de catre companie (aprox £1000) ,suma nereturnabila

*prima luna de chirie poate fi achitata de catre companie, aceasta suma fiind returnata dupa primele 2 salarii *

Bilet de avion Romania-UK

Concediu 6.2 saptamani/an

37.5 ore de lucru /saptamana

2 saptamani training platite de catre companie

NU PERCEPEM NICIUN COMISION , ACESTA FIIND PLATIT DE CATRE COMPANII !

Va rugam trimiteti CV-ul actualizat in Limba Engleza pe adresa adelina.bisca@tfshealthcare.co.uk

CERINTE

Clientul nostru este in cautare de 5-10 Asistenti din Romania care indeplinesc urmatoarele conditii:

Experienta ca si AMG ( acceptam si newlyqualified)
Limba Engleza :nivel mediu-conversational
PIN NUMBER valid sau in decurs de inregistrare la NMC
Angajament catre dezvoltarea profesionala
Atitudine flexibila de lucru

Interviul se va realiza via Skype
Pregatirea inainte de interviu este realizata de catre TFS HEALTHCARE , gratuit.

TFS Healthcare is one of the UK’s leading healthcare recruitment companies; specialising in the placement of healthcare professionals on a permanent, fixed term, and temporary basis throughout the UK and abroad.

As a member of the Recruitment and Employment Confederation, TFS Healthcare adheres to the guidelines and industry standards of our trade body ensuring that you can be confident you are working with a respected and compliant healthcare staffing agency.