Ultimele locuri din 2017 pentru Infirmieri in Anglia!

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poți lucra ca Infirmier/Îngrijitor bătrâni în Azile/Clinici private, sau la domiciliul pacientului, în Anglia, insa grabeste-te! Mai sunt doar cateva locuri disponibile pentru anul 2017!

Programe:
- Infirmieri/Îngrijitori în Azile/Clinici private, Spitale
- Infirmieri/Îngrijitori la domiciliul pacientului

Aveţi şansa de a lucra cu angajatori de top!
Pe durata desfăşurării contractului veţi avea oportunitatea de avansare profesională şi salarială.

Vă oferim cele mai bune servicii şi posibilitatea de a dezvolta o carieră în străinătate!

CERINTE

- Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu-conversațional
- Experiență non-profesională (dacă ați avut grijă de cineva chiar și din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs);
- Disponibilitatea de a lucra minimum un an
- Seriozitate și profesionalism

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- Salariile sunt cuprinse între 7,60 și 10 lire pe oră, în funcție de calificare și experiență
- Cazarea este asigurată contra cost
- Asistență în deschiderea NINO și cont bancar
- Contractele sunt full time și se pot efectua ore suplimentare

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595