TRANSATORI-DEZOSATORI U.K.

S.C.EUROJOB COMPANY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Durata minima a contractului - 6 luni,cu posibilitate de prelungire
- Program de lucru: 5 zile pe saptamana (Luni - Vineri,)Orele de lucru vor fi specificate la locul de munca (de obicei de la 7am la 4pm)
- Descriere post: Dezosat, taiat porcul in bucati corespunzatoare, separarea carnii
- Salariul: 7.40 GBP /ora si va fi transferat de angajator in fiecare saptamana catre contul bancar din Marea Britanie al muncitorului, care va fi deschis de catre angajator (in cazul in care muncitorul nu are deja unul). In cazul in care detineti un cont bancar in Marea Britanie va rugam sa ne informati.
Primul salariu va fi platit in a doua saptamana lucratoare, Vineri, iar apoi in fiecare saptamana in ziua de Vineri.
- Ore suplimentare: 8.25 GBP (peste 40hrs in zilele muncitoare si Sambetele pana la 12am 12am) / 10.20GBP (Sambetele de la 12 am si Duminicile sau sarbatorile legale)

CERINTE

- Cel putin 2 ani de experienta in industria macelariei. Retineti ca aceasta este o industrie aglomerata iar postul necesita o stare de sanatate buna si aptitudini in manuirea cutitului. Testul cu cutitul va avea loc pentru a demonstra abilitatile candidatilor in manuirea cutitului.
- Engleza de baza
- Stare de sanatate foarte buna, reguli de igiena foarte stricte
- Disponibilitate imediata

Agentie de selectie si plasare a fortei de munca in strainatate.