Tinichigiu Auto,Anglia,Marea Britanie

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție : Tinichigiu Auto
Tara : Anglia,Marea Britanie

Locație: mai multe locatii

Poziții disponibile: 5
Locul de munca: Atelier
Salariul brut: salariul de baza 12 lire sterline pe ora/540 lire sterline brut pe saptamana

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: nedeterminata,
Se lucreaza 45 de ore pe săptămâna,
Ore suplimentare platite: 12,00 lire sterline brut pe ora
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare asigurate de angajator dar platit de angajat
Costul transportului Romania-Marea Britanie este suportat de angajat
Concediu anual platit
Angajatorul va aranja sa fiti asteptat la aeroport (Liverpool sau Manchester)
Va plati cazarea la hotel pe perioada sustinerii testului

CERINTE

Condiții de recrutare:

Experienta minimum 3 ani
Abilitatea de a respecta termenele și de a lucra in echipa
Cunostinte medii de limba engleza
Permis de conducere

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.