tehnician reparaţii telefoane 21-23k/an plus 15% bonus

iSmash UK Trading LTD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ştii cum să repari telefoane mobile (iPhone, Samsung, iPad, MacBook)?
iSmash îşi are sediul în Anglia şi recrutează tehnicieni cu experienţă pentru a face parte din echipă!

Responsabilitatiile principale sunt:

• Efectuarea reparatiilor si testarea post reparatie a tabletelor si a telefoanelor sosite in magazin;
• Gestionarea si solutionarea rapida a situatiilor aparute cu produsele defecte;
• Realizarea periodica a necesarului de piese, aparaturii si consumabilelor necesare desfasurarii activitatii;

Noi întelegem că mutatul într-o altă ţară nu este uşor, însa iSmash te ajută să te acomodezi în Anglia. Te vom ajuta să gaseşti cazare la preţuri accesibile, să îţi deschizi cont bancar şi să aplici pentru Numarul Naţional de Asigurare (National Insurance number). Noi avem o echipă dedicată care te va ghida prin toate procesele pentru a face trecerea ta cât mai accesibilă.

CERINTE

• Experienţă în repararea telefoanelor, tabletelor (iPhone, Android, iPad) si a computerelor este necesara
• Nivel mediu de engleză
• Ambiţios şi mucitor
• Atitudine pozitiva, atent la detalii, orientat catre calitatea serviciului prestat

BENEFICII OFERITE

• £21000-£23000 / an salariul de bază
• 15% bonus
• Asistenţă în relocare
• Training
• Oportunitatea de a avansa în funcţia de tehnician sef @ 26000/an + bonus.

iSmash este o companie de înaltă tehnologie specializată în repararea rapidă a telefonelor mobile, tabletelor şi a calculatoarelor.
iSmash îşi desfăşoară activitatea în centre mici pe străziile principale din cele mai importante zone din Anglia si are în prezent 13 locaţii în Londra şi intentionează să deschidă in urmatorii 2 ani încă alte 40 de locaţii pe întreg teritoriul Marii Britanii.