TARG SALES- UK SI GERMANIA, 28- 29 Iunie 2014

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se organizeaza un nou TARG DE JOBURI de catre agentia noastra EUROPRORECRUIT in colaborare cu alti parteneri in data de 28- 29 IUNIE 2014, cu participarea uneia dintre cele mai de succes companii de vanzari cosmetice de pe piata britanica in vederea selectarii a minim 30 de persoane (inclusiv cupluri) pentru postul de AGENT VANZARI in cadrul celor mai de prestigiu SHOPPING CENTERS din Anglia si Germania.

PROMOTIE!!! Candidatii care pleaca la munca intre 15-30 iunie vor beneficia de urmatoarele:

CASTIG MINIM GARANTAT in perioada Iunie – Decembrie 2014
(Agentul beneficiaza de un castig minim garantat si comision din vanzari, daca acest comision depaseste suma lunara garantata):

In perioada Iunie- Octombrie 2014 – agentul va castiga minimul garantat de 900 lire/Luna respectiv 1000euro/luna (Germania);
In luna Noiembrie 2014 - agentul va castiga minimul garantat de 1250 lire/Luna respectiv 1400 euro/luna (Germania);
In luna Decembrie 2014 - agentul va castiga minimul garantat de 1400 lire/Luna respectiv 1600 euro/luna (Germania).

Alte avantaje:

- Interviu fata in fata cu compania de vanzari;
- Sprijin in gasirea unei cazari ieftine;
- Preluare de la aeroport;
- Training platit;
- Petreceri si concursuri lansate in cadrul firmei;
- Diverse bonusuri de stimulare cum ar fi: agentii care vand in ziua x in valoare de y lire primesc o saptamana de chirie gratuita;
- Obtinerea unei oferte speciale din partea companiei din Anglia: 7150 lire castig minim garantat cumulat (UK) respectiv 8150 euro (Germania) pe perioada de munca Iunie 2014 - 31 Decembrie 2014;
- NU SE PERCEPE COMISION DE MEDIERE;
- Plecare urgenta: incepand cu perioada 15-30 Iunie 2014;
- Este singura companie din domeniu care garanteaza agentilor de vanzari un castig minim garantat in primele 6 luni, in timp ce majoritatea altor companii de vanzari din ANGLIA acorda doar comision din castig si niciun castig minim garantat.

Costuri pentru candidati:

- Taxa procesare dosar: 550 Lei (se achita in momentul semnarii contractului de mediere);
- Tarif de mediere: 0 ron;
- Bilet de avion.

Pasii ce trebuie urmati pentru inscrierea la TARG:

Pentru a participa la interviul final din cadrul Targului nostru trebuie sa indepliniti urmatoarele 3 conditii simple:

a) Sa ne trimiteti la adresa secretariat@europrorecruit.ro un email de inscriere, pana cel tarziu la data de 26 Iunie 2014. Emailul trebuie sa aiba titlul (subject) “Vreau sa particip la targ – agenti vanzari 2014” si trebuie sa atasati la acesta: copie buletin si CV in engleza cu poza (in cazul in care nu aveti deja un CV completat pe situl nostru);

b) Dupa trimiterea emailului, ne contactati la numerele 031-424-7426 sau 031-424-7428 si sustineti un interviu telefonic preliminar cu agentia noastra;

c) Candidatii care au trecut de preinterviu vor semna contractul de mediere cu agentia noastra si vor achita 550 ron tarif de interviu.
ATENTIE!!!!! Pe aceasta oferta nu se percepe nici un comision de mediere.

Atentie! Participarea la Targul de Joburi se realizeaza doar pe baza de programare si doar dupa indeplinirea celor trei conditii de mai sus.

Locul desfasurarii Targului de Joburi se va stabili si comunica tuturor participantilor in 27 IUNIE 2014, dupa inchiderea listelor de participare.

*Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

CERINTE

- Atitudine pozitiva, incredere in sine, persoana motivata ;
- Se accepta si candidatii fara experienta in vanzari;
- Este necesara cunoasterea limbii engleze la un nivel cel putin intermediar;
- Se cere o prezenta placuta, o persoana carismatica;
- Dorinta de a castiga bani si deschiderea spre invatarea de tehnici noi de vanzare oferite de companie;
- Se cauta fete/baieti/cupluri

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.