Targ de joburi pt mecanici,vopsitori si tinichigii auto 28-29 Noiembrie Bucuresti

Infomunca Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC Infomunca Recruitment SRL in colaborare cu un angajator din Marea Britanie organizeaza Targ de joburi in data de 28-29 Noiembrie in Bucuresti (hotel Raddison) pentru mecanici auto, tinichigii si vopsitori auto-Anglia

Nu percepem comision sau alte taxe!

-Salariu: intre 1600-2000 Lire/luna
-Contract de munca legal pe minim 6 luni cu posibilitate de prelungire
-Posibilitatea de a aface parte din echipa uneia dintre cele mai mari companii din domeniul automotive din Anglia
-Cazarea este oferita contra-cost de catre angajator. Costurile chiriei si a cheltuielilor se vor retrage din primul salariu

Accesul la targ se face doar pe baza de programare. Va rugam sa ne contactati sau sa aplicati pentru a obtine programarea!!!

CERINTE

Cerinte:
-Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational
-Experienta in domeniu minim 2-3 ani
-Adaptabilitate, felxibilitate si dorinta contanta de autodepasire

Infomunca.ro este in acelasi timp portal de locuri de munca si agentie de recrutare. Avem joburi in peste 40 de tari in toate domeniile.