TARG DE JOBURI pentru ANGLIA!!! PLECARI URGENTE!!!

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

TÂRG DE JOBURI pentru ANGLIA!!!

Locuri disponibile: 50
Câștig lunar: 1200-1700 lire
Locație interviu: București

Contact:
Tel.: +4 031. 424. 74. 26
+4 031. 424. 74. 27
+4 031. 424. 74. 28

E-mail : europrorecruit@yahoo.ro
www.europrorecruit.ro

CERINTE

- Cunostinte de limba engleza la un nivel cel putin intermediar.
- Atitudine pozitva, seriozitate, increde in sine
- abilitati dezvoltate de vanzare si comunicare cu clientii
- dorinta de a munci si castiga bani

BENEFICII OFERITE

- se va lucra in diferite mall-uri din Anglia unde compania britanica are puncte de lucru deschise
- CASTIGURI SUBSTANTIALE
- comisioane atractive
- echipa tanara

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.