Support workers - munca in echipa

European Staff Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam fara comision sau taxe, doua doamne pentru postul de infirmier - munca in echipa pentru Surrey, Anglia - fara comision, fara taxe

Data training: 14 decembrie!!!

-Locatie: Surrey
-Salariu: 7.35 lire pe ora
- Se lucreaza permanent in echipa cu o alta colega ce sofeaza si care veti merge la domiciliile clientilor
-Program de lucru: munca in ture (ture de dimineata si dupa amiaza) 8 pana la 12 ore pe zi, cu o zi libera pe saptamana. Se lucreaza pana la 60 ore saptamanal, ore garantate dupa primele 12 saptamani lucrate
-Experienta: nu este necesara, insa este de dorit sa existe
-Cazare: intre 60 si 80 lire saptamanal, poate fi platita din salariu
-Training: 3 zile de training
-Timpul petrecut intre clienti este platit
-Concediu anual platit

Responsabilitati generale: asistarea clientilor cu: igiena personala, mobilitate, administrarea medicatiei, companie, asigurarea unei menaj usor si gatit, cumparaturi, etc

Informatii suplimentare: se ofera asistenta cu deschiderea contului bancar si cu obtinerea National Insurance Number

CERINTE

- engleza - intermediar
- disponibilitate de ajunge intre 11 si 13 decembrie in Anglia pentru training
- experienta nu este necesara
- pasaport valid cel putin 13 luni (nu se accepta pasaport temporar)
- 2 recomandari scrise de la 2 fosti angajatori - indiferent de domeniu

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare pentru joburi in strainatate