Super Nanny in UK!

SC Naiya SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prin Babysitter UK, se da oportunitatea tinerilor de a experimenta cultura Marii Britanii din punctul de vedere al familiei britanice.

Traind cu o familie britanica aplicantul dobindeste o mai buna intelegere a culturii britanice. Participarea in program ofera de asemenea siguranta de a trai cu o familie atent selectionata si confortul de a avea suport de la un coordonator local pe toata perioada sederi in UK.

Responsabilitati: grija de copiii familiei gazda in lipsa acestora, joaca cu copiii, ajutor la teme, participare la diferite sporturi, pregatirea pachetului pentru scoala etc.

Ce ofera programul?

- oportunitatea de a trai in afara granitelor tari, de a cunoaste noi oameni, de a experimenta noi aventuri
- plasamentul cu o familie atent selectionata care a completat o aplicatie, care a oferit referinte si care a fost intervievata.
- camera privata (cazarea) si mesele asigurate de catre familia gazda.
- pentru aceea care limba engleza nu este prima limba vorbita, posibilitatea de imbunatatire a limbii engleze
- 50-200 GBP pe saptamana
- 2 saptamani vacanta platita si cel putin un weekend complet liber in fiecare luna

CERINTE

- virsta intre 18-30 ani
- o persoana care are experienta cu copii sau careia ii place sa lucreze cu copii
- limba engleza la nivel cocnversational
- studii medii (liceu,cel putin)
- stare de sanatate buna
- nefumatoare (sau pregatita de renunte la fumat daca familia o cere)
- fara cazier

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta, Servicii HR