STUDENTI, NECALIFICATI, FARA EXPERIENTA, PERSONAL INTRE 20-50 ANI (2700£/luna) PENTRU ANGLIA (domeniul medical) - office@marinacrewing.com

MARINA CREWING AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

STUDENTI, NECALIFICATI, FARA EXPERIENTA, PERSONAL INTRE 20-50 ANI (2700£/luna) PENTRU ANGLIA (domeniul medical)
✔ Se cere Engleza nivel conversational
✔ Carnet Auto
✔ Se ofera training gratuit ( la sediul companiei) cazare gratuita pe perioada acestuia
✔ £30 pe saptamana diurna pentru masa
✔ Contract de munca pe perioada nedeterminata, 28 zile de concediu platite/an
✔ Nu se percep comisioane/taxe dosar

✔ Asteptam cu interes CV-ul dumneavoastra cu poza recenta, in limba engleza la adresa de email:
✔ office@marinacrewing.com
✔ +4 0733 183 933

✔ Data limita de depunere CV-uri este 28.07.2017.
✔ Interviuri saptamana 1-6 August 2017

✔Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu in limita locurilor disponibile.

CERINTE

- Se cere Engleza nivel conversational
- Carnet Auto

Asteptam cu interes CV-ul dumneavoastra cu poza recenta, in limba engleza la adresa de email:
- office@marinacrewing.com +4 0733 183 933

Marina Crewing Agency is an International manpower agency able to complement the maritime manpower supply in the shipbuilding and ship repair sector with Fitters, painters, sand blasters, naval locksmiths & insulators.

We are certified as a crewing and personnel recruitment agency, specialized in mediating jobs for qualified personnel Offshore, Marine, Oil&Gas, Construction Industry & Technical personnel worldwide.

Please send your CV only at office@marinacrewing.com or call us on +4 0733 183 933.
Str. Cristea Georgescu,3, Constanta
Romania