Sports Bar and Grill Anglia stadion angajeaza Chef de Partie si Jr. Sous Chefs

EXTERNJOB

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oportunitate excelenta pentru chef de partie si jr. sous chefs intr-un oras mare din Anglia
Sports Bar & Grill angajeaza

2 Chef de Partie
Salariu 8 lire sterline pe ora. Se lucreaza 39 de ore, + overtime pay

1 Sous Chef
Salariu intre 19.000 si 21.000 lire sterline pe an

Nu se ofera cazare insa sunt numeroase oportunitati de cazare in zona de inchiriat intre 50 si 80 lire sterline pe saptamana.

Nu se percep taxe de mediere

Pentru detalii va rugam sa ne contactat

CERINTE

Menus
BREAD BASKET
with balsamic & olive oil
GARLIC BREAD
MARINATED OLIVES (GF)
CHIPOLATA SAUSAGES with heather honey & grain mustard dip
DUCK SPRING ROLLS with plum sauce

MAIN
BACK OF THE NET
Butcombe ale beer-battered cod, minted peas, pickled vegetables, chunky gastro chips & tartare sauce
THE GATE’S BBQ BABY BACK RIBS
Red cabbage slaw, watercress salad & rustic chips
MASCOT’S THREE LITTLE PIGS
Pork & leek sausage, lamb & mint sausage, confit pork belly with rosemary mash, peas & shallot sauce
CAESAR SALAD
Gem lettuce, parmesan, hard-boiled organic egg, crouton & anchovie

BURGERS
DESERTS

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate

Specialisti in recrutare personal in domeniul hospitality & catering.