Sous Chef Bucatar Hotel Anliga 4*

EXTERNJOB

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hoteluri indepenente lux 4*
Senior Sous Chef
Salariu peste 30.000 lire sterline pe an
Locatia sud-vestul Angliei (nu departe de Londra)
Se asigura cazare si mese.
Beneficii: scheme de pensie foarte buna, reduceri la produse/servicii din grup, recomandari foarte bune, etc.

Cerinte:
Se cere experienta similara, de preferat in UK.
Engleza vorbit

Nu se platesc comisioane/taxe de inscriere catre agentia noastra.

Va asigurati doar transportul pana in Londra. Din Londra veti fi preluat cu taxi pana la locul de munca.

Se ofera cazare in conditii excelente / intre 150 si 250 lire pe luna. Mese asigurate "on duty"
Interviul se va sustine cu agentia noastra si apoi cu bucatarul sef.

Pentru detalii va rugam sa ne contactati

CERINTE

- experienta culinara internationala cu produse proaspete
- no FISH AND CHIPS
- engleza nivel bun
- pregatire manageriala

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate

Specialisti in recrutare personal in domeniul hospitality & catering.